soc fbsoc igsoc yt
Vylezte na strom, předběhněte kamaráda, hrajte na babu, kopejte do mičudy, tancujte a skákejte! Proč? Protože je to zábava. A hlavně je to zdravé!

VÝHRA, PROHRA, NEVADÍ, SPORTUJEME PRO ZDRAVÍ

Tento pořad vznikl za finanční podpory Olomouckého kraje

logokraje

Kde jsou ty doby, kdy si děti celý den hrály na honěnou, schovávanou, cachtaly se v potoce a domů byste je nedostaly ani párem pivovarských koní. Přirozenou hrou a sportováním si malí raubíři zocelovali tělo, které se stalo odolným vůči zákeřným i obyčejným nemocem. Jak to vypadá dnes?

Katastrofa. Podle průzkumů MŠMT je tělocvik 3. NEJ neoblíbenější vyučovací hodina. Když se rozhlédnete kolem sebe, malí prcci, kteří umí sotva číst, už mají chytrý telefon, počítač, u kterého sedí celý den, a nevytáhnou paty z domova. Chceme snad, aby naše nastupující generace byla plná „tlusťochů“, kterou skolí ta nejmenší viróza?

V našem zbrusu novém pořadu pro děti ukážeme sport a hry tak, aby je chápaly jako prožitkovou aktivitu a hlavně velkou zábavu, která by měla být hlavní náplní jejich volného času.

 

Jaké je hlavní poselství a poučení pořadu?

  • sport a hry jsou přirozenou součástí dětského života
  • sport není pouze o výhře, ale také o prožitku a legraci
  • sportování není mučení
  • fyzická kondice jde ruku v ruce s duševním zdravím
  • sport u počítače nebo televize je nuda
  • není větší zábava, než si zablbnout venku s kamarády

Pojďme společně dětem ukázat tu správnou cestu. Vždyť heslo „Ve zdravém těle, zdravý duch“ je čím dál tím víc aktuálnější. Během pořadu poznáte sami, že tak jak to umí Pavel Novák s dětmi,

Tento pořad si oblíbí nejenom školy, kulturní střediska a sportovní kluby. Hodí se také k náborovým akcím, dětským dnům apod. Zkrátka všude tam, kde chcete dětem dokázat, že sport a hry mají smysl.

Pokud Vám není lhostejné, co s Vašimi dětmi bude, ozvěte se nám už teď. Plánování pořadů pro rok 2019/2020 už je v plném proudu.

 

Pavel Novák - pořad SPORTEM KU ZDRAVÍ    Pavel Novák - pořad SPORTEM KU ZDRAVÍ 

FOTOGALERIE A VIDEA Z AKCÍ

 

Partneři

logokrajemodrypodklad pemap logo likos int logo PSP logo PSP logo PSP logo PSP logo PSP

 

DĚTI NÁM NEJSOU LHOSTEJNÉ.

ZÁLEŽÍ NÁM NA NICH.

JE TO NAŠE BUDOUCNOST.

"NA DĚTECH ZÁLEŽÍ"

 

Tato filozofie nás spojuje a bude

přinášet nové projekty.

 

Pavel Novák & partneři

qr code