soc fbsoc igsoc yt
Co se vám vybaví, když se řekne krásné svátky? Krajina zapadaná sněhem, vůně purpury, domácí pohoda a..? Vánoční písničky na koncertě Pavla Nováka & skupiny Family.

Každé Vánoce jsou sami o sobě nezapomenutelným zážitkem. Vánoční koncert „Krásné svátky“ ještě umocní zážitky z nejúžasnějšího času v roce. Pavel Novák & Family za vámi rádi přijedou do každého města.

Na každém vánočním koncertě s Pavlem Novákem a kapelou Family může vystupovat místní dětský pěvecký sbor. Mohou se spojit dva i více sborů, nejlépe od malých děti po studenty i dospělé.

Preferujeme účast místního sboru a moc se na spolupráci těšíme! Je to neskutečný zážitek pro nás i pro vystupující děti.

Během našeho vystoupení „Krásné svátky“ hostující sbor rozhodně nehraje druhé housle. Nejenom, že se aktivně účastní koncertu, ale dostane také svůj vlastní prostor 10 – 15 minut.

Verze klasická /elektroakustická/
Akusticky - unplugged
Dopolední koncert pro střední školy a učiliště / s pěveckým sborem školy/

Pro pořadatele

Cena pořadu: dohodou /podle velikosti kapely, aparatury, vzdálenosti/

Koncert je vhodný jak pro sály a kluby, tak pro venkovní prostory, adventní koncerty a všechny akce, které jsou spojeny s Vánoci.

pn krasnesvatky zmenseny

 

Název sboru, datum, čas, misto jsou fiktivní - budou se doplňovat dle Vašich požadavků.

 

Mimo písniček z CD Vánoce uslyšíte také některé nezapomenutelné hity Pavlova otce a nezapomeneme ani na koledy, abychom si zazpívali všichni.

 

Teď už jen čekáme na Vás. Ozvěte se.

 

FOTOGALERIE A VIDEA Z AKCÍ

 

Partneři

logokrajemodrypodklad pemap logo likos int logo PSP logo PSP logo PSP logo PSP logo PSP

 

DĚTI NÁM NEJSOU LHOSTEJNÉ.

ZÁLEŽÍ NÁM NA NICH.

JE TO NAŠE BUDOUCNOST.

"NA DĚTECH ZÁLEŽÍ"

 

Tato filozofie nás spojuje a bude

přinášet nové projekty.

 

Pavel Novák & partneři

qr code